Vize

banner_vize

Naše vize

“Veliké změny začínají jednotlivými lidmi.”
Dalajláma 14. dalajláma, tibetský duchovní vůdce

Vnímáme to v NiceBelly stejně. Pokud chceme udělat změnu, něco zlepšit, je třeba začít u sebe. Nemusí jít hned o náhlou revoluci a přetírání černé na bílou. Stačí pár drobných krůčků, které mohou následně inspirovat i někoho dalšího. 

Proto vytváříme naše produkty z certifikovaných materiálů, využíváme zbytky, šijeme v České Republice. Pídíme se po nových a ekologičtějších dodavatelích, balíme balíčky co nejšetrněji k přírodě. Hledáme nové a lepší cesty. 

Snažíme se propagovat pomalou módu, která nezanechává takovou ekologickou stopu. Naše zboží má v sobě amosféru malé šicí dílny a ruční práce. 

A já mám radost, že mohu sebe i svou rodinu oblékat tak, abych měla z oblečení, které nosíme, dobrý pocit. Přála bych si, abyste měli stejný pocit i vy. Aby se naše oblečení dědilo, tak jak to bývalo dřív. Aby mělo svůj životní koloběh a upravovalo se tak, jak jsme si upravovali my vždycky věci ze sekáče :-). 

Věřím, že propagací pomalé módy a pomalého životního stylu, můžeme někoho inspirovat nebo přimět k zamyšlení. Už to považuji za velký úspěch.

Katka Čermáková Boháčová

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení