Vize

banner_vize

Naše vize

“Veliké změny začínají jednotlivými lidmi.”
Dalajláma 14. dalajláma, tibetský duchovní vůdce

Vnímáme to v NiceBelly stejně. Pokud chceme udělat změnu, něco zlepšit, je třeba začít u sebe. Nemusí jít hned o náhlou revoluci a přetírání černé na bílou. Stačí pár drobných krůčků, které mohou následně inspirovat i někoho dalšího. 

Proto vytváříme naše produkty z certifikovaných materiálů, využíváme zbytky, šijeme v České Republice. Pídíme se po nových a ekologičtějších dodavatelích, balíme balíčky co nejšetrněji k přírodě. Hledáme nové a lepší cesty. 

Snažíme se propagovat pomalou módu, která nezanechává takovou ekologickou stopu. Naše zboží má v sobě amosféru malé šicí dílny a ruční práce. 

A já mám radost, že mohu sebe i svou rodinu oblékat tak, abych měla z oblečení, které nosíme, dobrý pocit. Přála bych si, abyste měli stejný pocit i vy. Aby se naše oblečení dědilo, tak jak to bývalo dřív. Aby mělo svůj životní koloběh a upravovalo se tak, jak jsme si upravovali my vždycky věci ze sekáče :-). 

Věřím, že propagací pomalé módy a pomalého životního stylu, můžeme někoho inspirovat nebo přimět k zamyšlení. Už to považuji za velký úspěch.

Katka Čermáková Boháčová