Švadlenky wanted

Hledáme zkušené i začínající švadlenky s malou paxí. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a příjemnou společnost. Budeme moc rády, když se nám ozvete, rády zaučíme a vše vysvětlíme :-).

Švadlenka – vedoucí dílny

Jste kreativní, baví vás šití? Fandíte českým značkám? Sháníme vedoucí šicí dílny. Flexibilní pracovní doba, dlouhodobá spolupráce. Práce na DPP/DPČ nebo ŽL. Dobrá dopravní dostupnost. Kontakt: K Podjezdu 24/1, Říčany. 

E-mail: info@nicebelly.cz / Kateřina Čermáková T: 777141479

 • Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí. Chceme, aby nám bylo dobře tam, kde pracujeme, protože tak to jde lépe od ruky :-). Možnost pracovat na částečný úvazek. Ohodnocení nástup: 190,-/hod.
 • Náplň práce: konstrukce střihů, šití, vedení malého kolektivu švadlenek (dvě švadlenky). 
 • Požadavky: praxe v šicí dílně, vyučení v oboru, schopnost vést kolektiv, pozitivní přístup :-).
 • Šijeme např: bederní a těhotenské pásy, dámské prádlo, legíny se sukní.

 

Švadlenka 

Jste kreativní, baví vás šití? Fandíte českým značkám? Sháníme švadlenku do šicí dílny. Flexibilní pracovní doba, dlouhodobá spolupráce. Práce na DPP/DPČ nebo ŽL. Dobrá dopravní dostupnost. Kontakt: K Podjezdu 24/1, Říčany. 

E-mail: info@nicebelly.cz / Kateřina Čermáková T: 777141479

 • Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí. Chceme, aby nám bylo dobře tam, kde pracujeme, protože tak to jde lépe od ruky :-).
  Ohodnocení nástup: 160,-/hod.
 • Náplň práce: šití bederních a těhotenských pásy, dámského prádla, legín se sukní.
 • Požadavky: praxe v oboru, pozitivní přístup :-).

 

Pokud u vás Ježíšek nespěchá a nakupje dárky na poslední chvíli, vyjdeme mu vstříc! Objednávky uhrazené do 16.12. doručíme do Vánoc a v našem výdejním místě jsme vám do 20.12. k dispozici od 9:00 do 17:00.

Přejeme vám pohodové a poklidné svátky! #slowvanoce

 

Aktuální přehled trhů

Nechcete nakupovat přes e-shop? Potřebujete si zboží vyzkoušet a podívat jak vypadá „naživo“? Můžete navštívit náš Pop-up stánek Nice Belly, který se objeví na níže zmíněných akcích. Budeme se těšit na viděnou :-).

 • 19.10. Farmářský trh – Heřmaňák – naše produkty pro udržitelnější domácnost najdete na stánku Eko-drogerie
  08:00 – 14:00
 • 22. – 23.11 Zelný trh Brno –  Mint Market  najdete nás ve druhém patře v pátek 11:00 – 19:00, v sobotu 10:00 – 19:00
 • 30.11. – 01.12. Pražská tržnice – Mint Market v sobotu 11:00 – 18:00 v neděli 10:00-11:00
 • 9.11. Farmářský trh – Heřmaňák – první bezobalový trh 08:00 – 14:00

Na trzích nabízíme i sortiment, který na e-shopu není k mání. Od některých vzorů je totiž jen pár kousků… Zároveň na jednotlivých akcích přestavíme novinky. Určitě se bude na co těšit :-). Pokud budete mít požadavek na nějaké konkrétní zboží, které byste si chtěli na místě vyzvednout, ozvěte se před konáním akce na e-mail: info@nicebelly.cz.

Čerpáme energii

Moc si vážím vaší přízně a podpory. Abych mohla v práci pokračovat a přicházela se stále novými nápady, potřebuji si trochu dobít baterky. Od 05. do 25.08. budu relaxovat a přemýšlet nad tím, s čím vás překvapíme na podzim.  Na dotazy budu odpovídat v rámci tří dnů. Nebojte, provoz e-shopu půjde dál a balíčky k vám poputují 2x v týdnu.

Doručení českou poštou bude přesměrováno na kurýry zásilkovny, kteří vám je doručí na adresu stejně tak jako česká pošta. Pokud budete mít přání na spěšné doručení nebo na doručení na určité datum pište na info@nicebelly.cz. Určitě se budeme snažit vám vyjít vstříc :-).

Užívejte léta :-).

Katka Čermáková Boháčová

Kde najdete náš stánek na jaře?

Nechcete nakupovat přes e-shop? Potřebujete si zboží vyzkoušet a podívat jak vypadá „naživo“? Můžete navštívit náš Pop-up stánek Nice Belly, který se během jara objeví na níže zmíněných akcích. Budeme se těšit na viděnou :-).

Na trzích nabízíme i sortiment, který na e-shopu není k mání. Od některých vzorů je totiž jen pár kousků… Zároveň na jednotlivých akcích přestavím novinky. Určitě se bude na co těšit :-). Pokud budete mít požadavek na nějaké konkrétní zboží, které byste si chtěli na místě vyzvednout, ozvěte se na e-mail: info@nicebelly.cz nebo na tel.: 777 141 479.

 

Švadlena Wanted

Rozvíjíme se, začínáme s prodejem nových produktů. K tomu, aby vše šlapalo, potřebujeme posílit náš Nice Belly tým. Jste kreativní a baví vás šití? Fandíte českým značkám a výrobkům? Máte radost z přímé odezvy na svou práci? Sháníme švadlenky a šičky do nové dílny v Říčanech. Flexibilní pracovní doba, dlouhodobá spolupráce. Dobrá dopravní dostupnost.

Budeme se moc těšit na vaše reakce :-)!

Švadlena Wanted

 • Flexibilní pracovní doba – docházka 2x týdně.
 • Dlouhodobá spolupráce.
 • Místo: K Podjezdu 24/1, Říčany Radošovice, 8 min. od vlak. nádraží Říčany.
 • Kreativní náplň práce – spolupráce na vývoji pánského a dámského prádla. Do budoucna chceme portfolio produktů ještě rozšiřovat (dětské prádlo, domácí oblečení).
 • Příjemné pracovní prostředí. Chceme, aby nám bylo tam, kde pracujeme dobře, protože tak to jde lépe od ruky :-).
 • DPP/DPČ nebo ŽL
 • Náplň práce: šití pánských boxerek a dámských kalhotek, bederních a těhotenských pásů, hřejivých polštářků, látkových pytlíčků a legín se sukní.
 • Ohodnocení na hod. podle náplně práce. Lze se podílet na vývoji produktů nebo šít jednodušší produkty (látkové pytlíčky, bederní pásy).

Pište na e-mail: info@nicebelly.cz // volejte: Katku Čermákovou Boháčovou: 777141479

Hledáme

Rozvíjíme se, začínáme s prodejem nových produktů. K tomu, aby vše šlapalo, potřebujeme posílit náš Nice Belly tým. Fandíte českým značkám a výrobkům? Chcete dělat práci, která má smysl? Máte radost z přímé odezvy na svou práci? Mometálně sháníme brigádníka pro e-shop nicebelly.cz v Říčanech.

Budeme se moc těšit na vaše reakce :-)!

Brigáda – správa a provoz e-shopu

 • Flexibilní pracovní doba – docházka 2x týdně na 3 hod.
 • Dlouhodobá spolupráce.
 • Odměna 100 Kč/ hod. Při pomoci s marketingem 130 Kč/hod.
 • Místo: K Podjezdu 24/1, Říčany Radošovice, 8 min. od vlak. nádraží Říčany.
 • Znalost wordpressu výhodou. Jinak rádi zaučíme.
 • DPP/DPČ nebo ŽL.
 • Pohodové pracovní prostředí. Jsme za všech okolností pozitivně naladěni :-).
 • Náplň práce – správa e-shopu: spravování objednávek v systému e-shopu, balení objednávek, ukládání objednávek do online podání české pošty a systému zásilkovny.
 • Náplň práce marketing: Google Analytics, psaní textů na web, příprava kampaní na sociální sítě (FB, Instagram).  Spolupráce na přípravě grafických podkladů.

Naše produkty: pánské a dámské spodní prádlo, bederní pásy

Pište na e-mail: info@nicebelly.cz // volejte: Katku Čermákovou Boháčovou: 777141479.

Kde se objeví Nice Belly stánek na podzim?

Nechcete nakupovat přes e-shop? Potřebujete si zboží vyzkoušet a podívat jak vypadá „naživo“? Navštivte stánek Nice Belly na některém z letošních podzimních trhů.

Na trzích nabízím i sortiment, který na e-shopu není k mání. Od některých vzorů je totiž jen pár kousků… Zároveň na jednotlivých akcích přestavím novinky. Určitě se bude na co těšit :-). Pokud budete mít požadavek na nějaké konkrétní zboží, které byste si chtěli na místě vyzvednout, ozvěte se na e-mail: info@nicebelly.cz nebo na tel.: 777 141 479. Těším se na viděnou!

Proběhlé akce:

 • 28.10. Najdete Nice Belly znovu na Náplavce od 8:00 do 14:00 v rámci farmářských trhů a slavnosti dýní a dušiček.
 • 07.10. Nice Belly na Jablečných slavnostech ve Strančicích od 11:00 do 17:00.
 • 30.09.2017 Najdete Nice Belly stánek na farmářských trzích na Náplavce od 8:00 do 14:00, kde proběhnou jablečné slavnosti a festival Cideru.
 • 23. – 24.09.2017 Budu na Dyzajn Marketu na Nám. Václava Havla od 10:00 do 19:00.

Třešňový polštářek – první pomoc

Víte k čemu se dá použít peckový polštářek a jak si ho vyrobíte? Není jen na bolesti břicha nebo zad, ale zklidníte jím i štípanec od vosy. Čtěte, jak ho správně používat.

K čemu je polštářek s peckami dobrý?
Nahřátý polštářek z třešňových pecek je první věc po které sáhnu, když mě bolí břicho nebo mám zablokovaná záda. Teplo uvolňuje svaly a ulevuje od bolesti. Dávala jsem ho také svým dětem na bolavé bříško při kolice.
Skvěle se mi osvědčil při menstruačních bolestech, aby hřál tam, kde potřebuji, dávám si ho do bederního pásu. Polštářek, ale může posloužit i jako chladivý obklad. Na bodnutí hmyzem, záněty, otoky, podvrtnutí nebo drobná popálení.

Jak s polštářkem zacházet?
Když chcete použít teplý polštářek –  dejte ho na minutu do mikrovlnky na výkon 700W, v klasické troubě ho nahřívejte po dobu max. 5min. na výkon 100°C, nebo položte a nahřejte na topení. Nahřáté pecky potěší i vaše smysly – krásně voní po třešních. Miminkům teplý polštářek nepřikládejte přímo na bříško, ale přes plínku nebo ručník.
Když chcete studený polštářek – vložte polštářek do igelitového sáčku a dejte do mrazáku min. na 30 minut. Pak vyjměte ze sáčku a můžete přiložit na bolavé místo. Po nachlazení si polštářek na rozdíl od gelů zachovává sypkost a hezky se přizpůsobí postiženému místu.

Proč třešňové pecky?
Třešňové pecky umí velmi rychle absorbovat teplotu jaké jsou vystavené (ať už teplo nebo chlad) a následně ho pomalu uvolňují. Polštářky z pecek jsou praktičtější než pohankové nebo pšeničné, protože třešňový polštářek můžete bez problémů vyprat. Já ho peru klasicky na 30 stupňů a pro jistotu vkládám do síťky, kdyby se náhodou v pračce protrhl.
Jinak pecky jsou samy o sobě krásné! Přírodní, voňavé, mechanicky čištěné.  Navíc každá je originál ;-).

pecky

Jak si s polštářkem hrát?
Děti polštářek baví. Je krásně barevný, voní, chrastí, je zajímavý. Skrývá totiž něco tajuplného, co se dá nahmat… U menších dětí do tří let, je třeba dávat pozor, aby polštářek neprotrhly, neprokously, proto si s ním smějí hrát pouze pod dohledem dospěláků.

Jak na výrobu peckového polštářku?
Peckový polštářek si můžete vyrobit i sami doma. Chce to jen notnou dávku trpělivosti při čištění peciček. Pecky musí být dokonale zbavené všech zbytků dužiny, aby nezplesnivěly.
Pecky můžete očistit takto: 1.) Povaříte je, nasypete do pracího sáčku (nebo staré ponožky) a dlaněmi mnete tak dlouho, až se pecky očistí jedna o druhou. Potom pecky i sáček propláchnete vodou a proces případně opakujete. 2.) Další způsob je dát pecky v prací síťce do myčky na nádobí. Mycím procesem musí projít několikrát, než se vám opravdu očistí. 3.) Nejosvědčenější způsob je dát pecky v prací síťce do pračky. Pro zmírnění nárazů přidejte do bubnu třeba hadr nebo starý ručník. Většinou stačí jeden cyklus praní, ale musíte pak pračku vyčistit od kousků třešňové dužiny.
Po všech očistných procesech je třeba pecky důkladně vysušit na sluníčku. Pokud vám přijde tento způsob příliš krkolomný, můžete si u nás koupit již očištěné pecky.
Když máte pecky nachystané pořiďte si hezkou 100% bavlněnou látku. Velikost a tvar polštářku je jen na vás, obvyklé jsou čtvercové rozměry 15 x 15 cm. Do takového polštářku dávám 200g pecek. Nesmí být totiž příliš napěchovaný, aby hezky přilnul k místu, kam ho chcete přiložit. Hodně zdaru s výrobou :-)!

Pokud se do výroby pouštět nechcete, podívejte se na polštářky v našem e-shopu.

 

polstarek_pas_web

bederní pás s polštářkem

Kde najdete stánek Nice Belly na jaře?

Nechcete nakupovat přes e-shop? Potřebujete si zboží vyzkoušet a podívat jak vypadá “naživo”? Navštivte stánek Nice Belly na některém z jarních trhů.

Na trzích nabízím i sortiment, který na e-shopu není k mání. Od některých vzorů je totiž jen pár kousků… Zároveň na jednotlivých akcích přestavím novinky. Momentálně pracujeme na vývoji spodního prádla z bambusových úpletů. Myslím, že se bude na co těšit :-).

Kde najdete na Nice Belly v březnu 2017?

 • 25.03. Mint Weekend Market v hale 13 v pražské tržnici v Holešovicích od 9:00 do 18:00 stánek číslo 25.

Kde najdete Nice Belly v dubnu 2017?

 • 01.04. Novoměstský krajáč Novoměstská radnice – Karlovo nám. v Praze od 10 do 18 hodin.
  Pro Nice Belly to bude premiéra. Trh je zaměřený na regionální značky. Budou na něm prodejci regionálních produktů z celé ČR a koná se vžy dvakrát do roka. Součástí našeho stánku bude i šicí workshop pro děti i dospělé.
 • 15.-16.04. Prague Market na Nám. Republiky v Praze
 • 22.04. Slavnosti bylinek Masarykovo nám. Říčany u Prahy