Náš příběh

banner_o_nas

Náš příběh

Ke vzniku NiceBelly mě inspirovalo vlastní bříško. Nejdřív bylo docela malinké, ale časem rostlo, až se nevešlo do oblíbených trik ani sukní. Situaci jsem vyřešila po svém a vyrobila si různě barevné těhotenské pásy. Zjistila jsem, že je to nejen praktické, protože jsem si dál mohla užívat svých oblíbených trik, ale i zábavné. S barevným pásem dostalo oblečení nový šmrnc. Bylo to roku 2008.

Veselé pásy přes bříško se líbily a začala jsem dostávat poptávky i na netěhotenské pásy. Navrhla jsem tedy oboustranné bederní pásy pro ženy.

Z nich se stal ještě oblíbenější výrobek. Postupně jsem začala zařazovat další produkty, které se tematicky hodily: termofory, třešňové polštářky, jednovrstevné bederní pásy a bederní pásy pro muže. 

Kateřina Čermáková Boháčová - zakladatelka značky NiceBelly

Práce koníčkem

NiceBelly bylo pro mě bylo léta koníčkem. Pracovala jsem po nocích, stříhala na zemi, šila na jídelním stole. Byla to alternativa k práci pro korporát a kolotoči kolem dětí. Zájem o pásy stoupal a NiceBelly přestalo být one woman show. Začaly mi vypomáhat externí švadlenky. Rozrůstalo se portfolio produktů i naše rodina. Moje skvělé zákazníce a zákazníci mi svými ohlasy dodaly sebevědomí zkoušet nové věci, posouvat se dál a založit si po několika letech vlastní šicí dílnu.

"Každý výrobek poctivě testuji na sobě a svém okolí a inspiruji se tipy svých zákaznic a zákazníků." 

Jsem praktik, zároveň miluji přírodu a hezké věci. Vždycky mi záleželo na tom, co nosím na sobě a tom v tom smyslu, z jakých je to materiálu, kdo věc vyrobil, jestli má nějaký příběh. A to všechno se snažíme v Nicebelly skloubit. Vytvářet praktické a hezké věci s ohledem na životní prostředí. Upřednostňujeme lokálnost a kvalitu. Proto vyrábíme v Čechách, proto upřednostňujeme evropské materiály. Naše výrobky máme schválené jako regionální produkty asociací regionálních značek.

NiceBelly je srdcovka, pro všechny kteří se na značce podílí. A moc si přeji, aby to byla srdcovka i pro naše zákaznice a zákazníky. 

Vaše NiceBelly Katka