O Nice Belly

Ke vzniku Nice Belly mě inspirovalo vlastní bříško. Nejdřív bylo docela malinké, ale časem rostlo, až se nevešlo do oblíbených trik ani sukní. Situaci jsem vyřešila po svém a vyrobila si různě barevné těhotenské pásy. Zjistila jsem, že je to nejen praktické, protože jsem si dál mohla užívat svých oblíbených trik, ale i zábavné. S barevným pásem dostalo oblečení nový šmrnc. Bylo to roku 2008.

Veselé pásy přes bříško se líbily a začala jsem dostávat poptávky i na netěhotenské pásy. Navrhla jsem tedy oboustranné bederní pásy.
To, že používám dva materiály pro výrobu bederního pásu, má nejen estetickou funkci. Vzduchová vrstva mezi materiály slouží jako výborný izolant a pás tím pádem nemusí být extra tlustý a přitom krásně hřeje.

Postupně jsem začala zařazovat další produkty: termofory, třešňové polštářky, legíny se sukní atd. Nápadů bylo a je spousta, jen některé zatím ještě čekají v šuplíku…

Každý výrobek poctivě testuji na sobě a svém okolí a inspiruji se tipy svých zákaznic a zákazníků. Proto mají pásy Nice Belly originální a funkční střih a jedinečné barevné kombinace. Zpravidla tak po půl roce je vzorovaný materiál nahrazen novým, neokoukaným.

To aby vás to u Nice Belly bavilo :-).

Kateřina Čermáková Boháčová

Motto

TESTOVÁNO NA VLASTNÍ KŮŽI

TVOŘÍM TEDY JSEM

VĚŘÍM V DOBRO

Nejsem v tom sama! Šijí pro vás i jiné šikovné ruce.

dsc05210

Ivana

stanislava-hlavacova

Stáňa

jablecne_slavnosti_nicebelly3_dasa

Dáša

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pavla