Materiály

banner_materiály

Naše materiály

Udržitelnost nám koluje v žilách. Snažíme se svým podnikáním co nejméně zatěžovat životní prostředí. Všechny produkty, které v naší dílně vznikají, vyrábíme i s ohledem na to, jaký odpad vznikne a jak s ním pak naložíme.  Proto se snažíme využít každý kousek materiálu. Ze zbytků našíváme odličovací tamponky, čelenky a jiné drobné věci. Nebo je používáme jako výplň. To co sami nevyužijeme, nabízíme na e-shopu jiným tvořivým rukám. 

Materiály vybíráme s ohledem na kvalitu a místo výroby. Kvalitu materiálu záměrně udáváme jako první, protože je pro nás prioritou. Pokud se nám český materiál nezdá příliš kvalitní sáhneme raději po zahraničním. Chceme, aby věci, které pro vás tvoříme, vám také vydržely. Nakupujeme prioritně v rámci EU, ČR nebo v Turecku. Materiály, které pochází z Asie se snažíme eliminovat na naprosté minimum a jen pokud je to opravdu nutné. Nechceme podporovat námořní a leteckou dopravu, s ohledem na její “ne-ekologickou” stopu. 

Všechny látky mají certifikaci Oeko-Tex Standard 100 a biobavlna Global Organic Textile Standard (GOTS)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení