Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Jako spotřebitel máte ze zákona právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu (odstoupit od kupní smlouvy). Ovšem pouze v tom případě, že dané zboží nebylo již použito a nejeví známky opotřebení či poškození. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká, ale pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

 Jak postupovat

  • Nejprve nám e-mailem pošlete informaci o odstoupení od smlouvy a přiložte fakturu na e-mail: info@nicebelly.cz
  • Zboží uveďte prosím do původního stavu. Musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nesete vy jako kupující. Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, jsme oprávněni uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.
  • Budeme rádi, pokud zboží odešlete včetně původního obalu
  • Zboží pak neodkladně pošlete na naši adresu: NiceBelly, Kateřina Čermáková, Průmyslová 50, Strančice 25163

 Vrácení peněz

Proběhne nejdéle do 14 dnů od doručení vráceného zboží a to stejným způsobem, jakým jsme od vás platbu přijali, nebo na vámi pořadovaný bankovní účet. Vrátíme vám peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží. To platí pouze v případě, že jste dopravu hradili. Pokud jste od nás měli poštovné zdarma, nárok na vrácení nákladů na dodání zboží vám nevzniká.

 Záruka

Jako spotřebitel máte ze zákona záruku 2 roky. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), platí pro vás záruka pouze 1 rok. Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinnen po skončení záruční opravy zboží převzít. 

 Reklamace zboží

Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.

Pokud při převzetí zboží zjistíte, že bylo zboží dodáno nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu či je poškozené, obratem nás kontaktujte na e-mail: info@nicebelly.cz nebo tel. +420/ 777 141 479 a situaci rychle vyřešíme. Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a ne všechno zboží je nutné posílat zpět.