Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Jako spotřebitel máte ze zákona právo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu (odstoupit od kupní smlouvy). Ovšem pouze v tom případě, že dané zboží nebylo již použito a nejeví známky opotřebení či poškození. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká, ale pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

 Jak postupovat

 • Nejprve nám e-mailem pošlete informaci o odstoupení od smlouvy s číslem účtu, kam máme vrátit platbu a přiložte fakturu na e-mail: info@nicebelly.cz.
 • Zboží uveďte prosím do původního stavu. Musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady na vrácení zboží nesete vy jako kupující. Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, jsme oprávněni uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.
 • Budeme rádi, pokud zboží odešlete včetně původního obalu. Ale pokud, jste ho v zápalu radosti poničili, nevadí.
 • Do balíčku přiložte fakturu a zašktněte, které zboží vracíte.
 • Zboží pak neodkladně pošlete:
  • vámi preferovaným dopravcem na naši adresu: NiceBelly, Kateřina Čermáková, Průmyslová 50, Strančice 25163
  • přes zásilkovnu za použití našeho kódu (POZOR SLUŽBA JE ZPOPLATNĚNA - 59 Kč nebo 3Eura). 
   Pro pohodlné vrácení zboží vám nabízíme službu, kterou můžete využít na jakékoliv pobočce Zásilkovny. Stačí přinést pečlivě zabalený balíček a nahlásit obsluze náš jedinečný identifikační kód. Kód je: 91498973 
   Obsluha Zásilkovny zajistí vše za vás a zásilka k nám doputuje bez nutnosti vyplnění adresy či tisku štítku na balíček. 

   Kód je možné použít pouze při odstoupení od kupní smlouvy v zákonné 14ti denní lhůtě a následně vám budou odečteny náklady ve výši 59 Kč za tuto službu z hodnoty vráceného zboží.

 Vrácení peněz

Proběhne nejdéle do 14 dnů od doručení vráceného zboží a to stejným způsobem, jakým jsme od vás platbu přijali, nebo na vámi pořadovaný bankovní účet. Vrátíme vám peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží. To platí pouze v případě, že jste dopravu hradili. Pokud jste od nás měli poštovné zdarma, nárok na vrácení nákladů na dodání zboží vám nevzniká.

Pokud jste měli dopravu zdarma při objednávce nad 2500,- , ale vrátíte takové množství zboží, že hodnota zakoupeného zboží bude nižší než částka 2500,- vyhrazujeme si právo doúčtovat cunu za poštovné. Cena za poštovné bude dle výběru dopravce. Tedy česká pošta 99,- zásilkovna 69,- + případné doběrečné 40,-.  

 Záruka

Jako spotřebitel máte ze zákona záruku 2 roky. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), platí pro vás záruka pouze 1 rok. Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinnen po skončení záruční opravy zboží převzít. 

 Reklamace zboží

Zkontrolujte si prosím zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.

Pokud při převzetí zboží zjistíte, že bylo zboží dodáno nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu či je poškozené, obratem nás kontaktujte na e-mail: info@nicebelly.cz nebo tel. +420/ 777 141 479 a situaci rychle vyřešíme. Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a ne všechno zboží je nutné posílat zpět.

Výměna velikosti

Pokud jste zjistili, že vám nesedí zboží, můžete ho nenošené a v původním obalu poslat zpět v rámci 14denní reklamační lhůty a udělat si novou objednávku. 

 

Najdete nás i na MALL.CZ