Co říkají zákazníci?

Bederní pás krásně hřeje a sedí. Oceňuji dvojí barevnou kombinaci.

Od Evy H.

„S bederním pásem jsem velmi spokojená. Krásně hřeje, dá se nosit na kalhotách i schovaný a stále dobře sedí. Oceňuji dvojí barevnou kombinaci, díky které můžu střídat barvu podle toho, jak se mi zrovna hodí :)“

 

Těhotenský pás je úžasný a krásně se nosí.

Od Lenky

"Těhotenský pás dnes dorazil. Děkuji za super rychlé vyřízení. Je užasný, heboučký a krásně se nosí. Schová i rozepnutý knoflík u kalhot, které jsem už nedopnula. Děkuji moc!"

 

Velikost pánského pásu seděla dokonale. Teď už bude sundaván jenom na sprchování a

Od Pavlíny S.

"Chci vám ještě jednou poděkovat za ušití pánského bederního pásu. Velikost seděla naprosto dokonale a dárek moc potěšil. Myslím, že teď už bude (stejně jako u mě) sundáván snad jenom na sprchování a praní! :)"

 

S bederním pásem jsem moc spokojená

Od Martiny S.

„S bederním pásem jsem velmi spokojená. Krásně hřeje, dá se nosit na kalhotách i schovaný a stále dobře sedí. Oceňuji dvojí barevnou kombinaci, díky které můžu střídat barvu podle toho, jak se mi zrovna ho

 

Konečně český výrobce, který šije můj styl

Od Zuzany

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za krásné legíny se sukní. Chodím kolem vaší dílny z práce i do práce a dívala jsem se do výlohy s otevřenou pusou, konečně český výrobce, který šije přesně můj styl."