Co říkají zákazníci

Dcera bederní pásy prakticky nesundala.

Od Soni

 "Od chvíle, co je dostala, dcera bederní pásy prakticky nesundala. Během zimy je nosila jako ledvinové pásy, teď se těší, že z nich budou trička bez ramínek a od podzimu, protože povyroste, nákrčníky. Mám za úkol na zimu koupit další :-)."

 

Konečně český výrobce, který šije můj styl.

Od Zuzany

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za krásné legíny se sukní. Chodím kolem vaší dílny z práce i do práce a dívala jsem se do výlohy s otevřenou pusou, konečně český výrobce, který šije přesně můj styl."

Velikost pánského pásu seděla dokonale. Teď už bude sundaván jenom na sprchování a praní.

Od Pavlíny S.

"Chci vám ještě jednou poděkovat za ušití pánského bederního pásu. Velikost seděla naprosto dokonale a dárek moc potěšil. Myslím, že teď už bude (stejně jako u mě) sundáván snad jenom na sprchování a praní! :)"

 

Těhotenský pás je úžasný a krásně se nosí.

Od Lenky

"Těhotensý pás dnes dorazil. Děkuji za super rychlé vyřízení. Je užasný, heboučký a krásně se nosí. Schová i rozepnutý knoflík u kalhot, které jsem už nedopnula. Děkuji moc!"

S bederním pásem jsem velmi spokojená.

Od Martiny S.

„S bederním pásem jsem velmi spokojená. Krásně hřeje, dá se nosit na kalhotách i schovaný a stále dobře sedí. Oceňuji dvojí barevnou kombinaci, díky které můžu střídat barvu podle toho, jak se mi zrovna ho