Jak jsme fotili v trávě

backstage foceni Hanka1_bolerko _ kalhotky_nicebelly

Hlavní myšlenkou značky NiceBelly je vytvářet pro vás krásné, praktické a udržitelné věci. Chci abyste se v našem oblečení cítili jako v druhé kůži. Proto jsem se rozhodla, že zkusíme udělat úplně přirozené focení bez líčení, retuší, světel a profesionálních modelek. Tedy tak, jak jako byste naše oblečení měli na sobě právě teď vy.

Vybrali jsme lokaci, kterou máme za vesnicí. I přeto, že jsme měli v hledáčku několik úchvatných míst mi tohle přišlo nakonec nejlepší. Na první pohled tam není nic, jen dlouhá tráva a pár kytek. Ale protože jsme trávili posledních pár měsíců hodně času s dětmi doma, chodila jsem kolem té suché trávy na pravidelné zdravotní procházky v různé denní i večerní doby. pozorovala jsem, jak se mění. Jak postupně raší a odkvétají kytky jak kvetou a schnou traviny.

Přišlo mi vlastně správné, že naše oblečení, které vzniká u nás ve vesnici se tady i rovnou vyfotí. Navíc na místních krásných maminkách. Dokonce i fotografka je od nás z vesnice. Lokálnější už ani být nemůžeme...

  backstage foceni Hanka2_tílko nicebelly 

Před lety jsem pracovala v nakladatelství, kde pětadvacetileté modelky se braly za staré a s hodně odřenýma ušima a štěstím se protlačily aspoň do časopisu 30+. Myslím, že tento trend se teď pomalu mění. A na věku už nezáleží. Ženy se začínají mít více rády takové jaké jsou. Uvědomují se, že když přijmou samy sebe a budou se sebou spokojené, stanou se krásnějšími. 

 

backstage foceni Hanka4_francouzske kalhotky nicebelly

 

Přijmout se ale není snadné, protože každá jsme nejvíc kritická sama k sobě. Musely padnout dvě láhve Prosecca, aby se holky odvážily přejít od focení dlouhých legín a trik k podprsenkám a kalhotkám...  Ale atmosféra byla tak fajn a padlo tolik vtípků na naší urputnou a nesmyslnou ženskou sebekritičnost, že se odvažuji tvrdit, že jsou fotky opravdu nenucené a přirozené.

Bylo nám v té trávě tak dobře, že jsme zůstaly až do tmy. Navdory kousancům od komárů i zpráv od lehce nervózních manželů, kteří doma uspávali děti a s nadějí vyhlíželi své modelky... 

A mojí touhou je, abyste se i vy cítili v našem oblečení jako my v té dlouhé trávě, jako doma, jako ve své krajině a ve svém krásném těle.

 

backstage foceni Hanka3_body nicebelly

 

Kateřina Čermáková Boháčová
zakladatelka NiceBelly

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení