Je skvělý - příjemně podpírá namáhaná záda, hřeje (ale není příliš teplý). Cítím se bezpečně i v oblečení, které mi jinak končilo těsně pod břichem. Díky kvalitnímu zpracování vypadá velmi dobře i do kanceláře, šedá je ideálně univerzální. Děkuji!
Tereza
Balíček dnes v pořádku dorazil. Pásy jsou moc pěkné, mnohem hezčí dokonce než na fotkách :-) A ten nový pás se sovičkami, který jste mi přímo šila, ten je naprosto úžasný, ten vzor je fakt hezký. Já jsem ho totiž neviděla, nechala jsem se překvapit a jsem tudíž velice příjemně překvapená :-)
Ivona P.
S bederním pásem jsem velmi spokojená. Krásně hřeje, dá se nosit na kalhotách i schovaný a stále dobře sedí. Oceňuji dvojí barevnou kombinaci, díky které můžu střídat barvu podle toho, jak se mi zrovna hodí :)
Eva H.
S bederním pásem jsem naprosto spokojená. Opravdu perfektně sedí. Potěšila mě i rychlost dodání a příjemná komunikace.
Ivana S.
Mám problémy s ledvinami a musím je udržovat v teple. Ve srovnání s konkurencí u mě Nice Belly vítězí, ačkoli jsem pásů vyzkoušela již několik, tak se ráda vracím sem! Pás si můžu uzpůsobit dle sebe, neotřelé designy látek působí jako skvělý doplněk. Pás se neshrnuje a praním neztrácí barvy (práno stejným způsobem jako pásy od konkurence, které okamžitě, ačkoli jsou dražší než od Nice Belly, blednou) a krásně hřeje! Pokud tedy hledáte pás, mohu jen a jen doporučit, dle mého názoru jsou nejlepší na trhu :)
Tereza
Bederní pás je báječný, moc doporučuji! Oceňuji také rychlost dodání a příjemnou komunikaci!
Iva Černá
Bederní pás je úplně dokonalý, moc děkuji, že je děláte!
Nela H.
Jsem velmi spokojená, termofor pěkně hřeje.
Ester
Rychlé doručení. Těhotenský pás je pěkný výrobek dle mých představ.
Marie, Praha
Termofor je krásný, jsem nadmíru spokojená, děkuji.
Teru